SONTAKTUJ się z nami! Infolinia

+48 76 723 91 50

 Więcej 
 
 

Schowek (0)

 
 
 

codex – wyłącznie dla prawdziwych glazurników

Oferując wysokiej jakości system produktów marka codex opowiada się za profesjonalnym układaniem płytek ceramicznych i kamienia naturalnego.

Utworzona w 2007 roku nowa marka należąca do UFLOOR Systems celowo zwraca się do  wykwalifikowanych, najlepszych glazurników i w taki sposób wspiera tradycyjne rzemiosło. Z tego wynika również wysoki standard jakościowy, który odzwierciedla się w naszym innowacyjnym, kompletnym systemie.

Przygotowanie podłoża

Marka codex powstała z działu płytek ceramicznych i kamienia naturalnego marki z tradycjami UZIN należącej do UFLOOR Systems. Dlatego właśnie w zakresie przygotowania podłoża możemy czerpać z niedoścignionego know-how. Rezultatem tego są doskonałe podkłady, grunty, masy szpachlowe, produkty specjalne oraz innowacyjne produkty uszczelniające.

Układanie

Każdy rodzaj płytek ceramicznych i kamienia wymaga specyficznej technologii układania. Czy będą to zaprawy cienkowarstwowe, kleje dyspersyjne, kleje na bazie żywicy reaktywnej, czy zaprawy do układania kamienia naturalnego: codex zawsze ma dla Państwa optymalne rozwiązanie.

Dopiero fuga nadaje pracy rzemieślnika ostatni szlif 

... i wraz z okładzinami z płytek ceramicznych i kamienia naturalnego tworzy perfekcyjny rezultat pracy. Dział badań marki codex celowo skupił się na dalszym rozwoju programu fug. Na podstawie najnowszej wiedzy technicznej opracowany został szeroki asortyment produktów z unikalnymi innowacjami.

Sieć najlepszych

Siecią najlepszych marka codex wzmacnia tradycyjne rzemiosło. codex zwraca się wyłącznie do prawdziwych i najlepszych glazurników, którzy wyuczyli się swojego rzemiosła i w zamierzony sposób zajmuje się ich życzeniami. Stąd też codex jest silnym partnerem na rynku, na którym występuje twarda walka konkurencyjna.

Wysokiej jakości produkty do układania dla prawdziwych glazurników

Począwszy od masy szpachlowej a skończywszy na fudze codex oferuje prawdziwym glazurnikom kompletny asortyment wysokiej jakości produktów do układania. Obojętnie czy układacie Państwo płytki ceramiczne o dużym formacie w nowym budownictwie, czy wykonujecie remont łazienki układając mozaikę, czy układacie kamień naturalny w pływalni: codex ma dla Państwa zawsze optymalne rozwiązanie.

Sama wiedza o produkcie jest obecnie dalece niewystarczająca, żeby móc spełnić życzenia klientów. Dla wszystkich osób pracujących w tej branży niezbędne jest posiadanie obszernego know-how z całego zakresu obejmującego konstrukcję i układanie podłóg. Oprócz problematyki technicznej do wiedzy tej zaliczają się również kwestie prawne oraz z zakresu BHP i ochrony środowiska. Rubryka "Wiedza fachowa" zajmuje się wszystkimi ww. dziedzinami, a pomoc tę uzupełniają przydatne i interesujące linki.